banyo dolabı

Banyo Aynaları

by / Perşembe, 06 Ekim 2016 / Published in Genel

BANYO DOLABI AYNA ÇEŞİTLERİ

Banyoda makyaj yapmak yüzümüzü görmek, tarş olmak için banyo dolabındaki aynaya ihtiyaç duyarız.Sadece kendimizi görmek için değil aynı zamanda banyo dekorasyonunuzun önemli bir öğesidir. Banyo dolabındaki ayna banyonuzun daha geniş görünmesine önemli bir katkıda bulunur.Banyo dekorasyonunuz tamamlar.Bu nedenle sadece yüzümüzü göreceğimiz kadar dar değil mümkün olduğunca geniş olarak kullanılır.
1-Çerçevesiz banyo aynaları
Banyo aynası etrafında ahşap bir görünüm olmayan banyo aynalarıdır. Modern sade bir görünüm sağlar. Ancak banyo dolabı aynasının montajının kolay yapılabilmesi veya banyo aynası üzerine aplik ışık takılabilmesi için banyo aynasının üst bölümünde ahşap parçanın bulunması daha uygundur. Daha kullanışlı bir banyo aynası ve daha modern görünüm sağlanır.
2-Çerçeveli Banyo aynaları
Banyo mobilyalarında daha çok bir tarz, bir tasarımı öne çıkarmak için kullanılır.Banyo dolabının alt modülüyle üst modülü arasındaki tasarımsal uyumu dolap aynası sağlar.En çok tercih edilen banyo aynalarıdır.Geniş ayna yapısıyla geniş ferah bir banyo görünümü, çerçevesiyle yeni tasarımıyla banyonuza bir tarz kazandırırlar.

Banyo dolabında kullanılan çerçeveler genel olarak banyo dolabı ile renk uyumunu sağlamak ve konsept tasarımlar için tercih edilir. Banyo aynasının dört kenarında kulllanılan profilllerde istenilen veya ev dekorasyonuna uygun profiller tercih edilebilir.

kutulu banyo dolabı

3-Kutulu Banyo Aynaları
Dış kapakları ayna banyo aynalarıdır.Aynasıyle geniş ferah banyo görünümü sağlarken ayn arkasındaki kutusuyla daha geniş bir kullanım alanı sağlar.Daha çok az kullanım alanı bulunan banyolarda kullanılar. Veya daha fazla kullanım alanı gereksinimi duyanların tercihidir. (punto modelimiz)

4-Ledli banyo aynaları
En modern banyo seçneğidir. Teknoloji ile banyo aynasının birleştiği banyo aynalarıdır.Genelde ledli banyo dolaplarında üst dolabın içine eşyanızı koyacağınız bir bölüm yoktur.Ancak hem dolap hem ledli ayna olan ayndınlatmalı banyo modellerini kullanabilirsiniz.Banyo dekorasyonunuzda daha fazla aynaya ihtiyaç duyuyorsanız bu banyo dolabı aynası size göre.

5-Kutulu ve ledli banyo dolapları
Hem kullanışlı hem modern banyo dolabına sahip olmak istiyorsanız tm size göre. Banyo aynasının üst bölümünde ledli alan kalan ayna alanında ise kutulu ve içi raflı banyo aynası kullanılır. Banyo dolabı üst modülünde hem ayna ihtiyacınız hem dolap ihtiyacınız karşılanmış ve modern ledli banyo dolabına kavuşmuş olursunuz.

ÜST