banyo dolabı

Zengin renk seçenekleri

by / Pazartesi, 06 Ekim 2014 / Published in Genel

Sakinleştirici, heyecan verici, modern, doğal, ferah … Nasıl bir banyo istersiniz? İşte hepsini sağlayan renklerin sihirli dünyasıdır. Bu duyguları verebilmenin en kolay en iyi yolu doğru renkleri seçmekten geçer. Dekoset banyo mobilyaları olarak zengin renk seçeneklerini müşterilerimize sunuyoruz.
Kataloğumuzda yer alan renkler defne seri dışındaki tüm sınıflardaki banyo modellerinde ücretsiz olarak istenilen renk uygulanmakta defne serisinde ise fiyat farkları ile uygulanmakta.
Banyo dolabı kataloğumuz dışında renk seçeneklerine ise toplu siparişlerde fiyat farksız olarak uygulamaktayız. Bu müşterileriminiz her istediği banyo modelini her istediği banyo dolap renginde kolay şekilde temin edebilmesi anlamına geliyor. Böylece evinizin veya projenizin gerektirdiği banyo dolap modelini sizler için üretiyoruz.

HER YIL YENİ BANYO DOLABI RENKLERİ 

Kullanılan banyo dolap malzemeleri pvc kaplı mdf yani membran banyo dolapları ve mdflam banyo dolapları olduğu için banyo dolabı renkleri boyasız üretildiği için her zaman aynı renk tonlarında. Aynı üründen yıllar sonra da aynı tonda ve renkte üretilebilir. Ayrıca mdflam ve pvc mebran kaplı banyolarda sürekli yenilenme ve yeni renklerin üretilmesi banyo mobilyası renklerinde de bizim sınırlarımızı genişletmekte.

Her yıl yenilenen banyo dolabı kataloğumuz ile yeni çıkan banyo dolabı renkleri ve banyo dolabı modelleri yeni kataloğumuzda yer almakta.  Zamanla değişen banyo modeli ve renk beğenisinin değişimine uygun olarak her banyo dekorasyonuna uygun banyo mobilyaları üretiyoruz.

Kimi zaman daha geniş bir banyo dekorasyonu için beyaz ve açık renklerde ürettiğimiz banyo dolapları kimiz zaman ise banyonuzda kullandığınız bordurlere  uyumlu banyo mobilyası renkleri ile hayalinizdeki banyo mobilyasını sizlere sunuyoruz

Tagged under:
ÜST